arkadan ilişkide hamile kalınır mı

Arkadan ilişkide hamile kalınır mı ? Cevapları

Bir çok gençin aklına takılan ve tereddüt eden bir soru olmaktadır.Bu konu hakkında biraz açıklama yapalım istedik.Arkadan ilişki denilen ilişki türü dinen yasaklanmış bir ilişkidir.Kadın bireyin vajinası yerine makat yoluyla yapılan bir ilişkidir.

Genellikle bu ilişki türü gençler tarafından kullanılsada bazı yetişkin insanlarda bu yolu tercih etmektedir.Gençlerin bu yolu kullanma sebebi ise evlilik öncesi kızlık zarının yırtılmaması tercih sebebi olmaktadır.Peki neden bu yöntem çok tercih edilir derseniz halk arasında kızlık zarı namus meselesi olmasıdır.

Asıl konumuz hamile kalırmı sorusu ise binde bir ihtimaldir.Sebebi ise erkek zevk suyu ve spermin yanlışlıklada olsa vajinaya bulaşması diğer tabirle vajinaya girmesi dir.Bunun sebebi ise vajina ile makat birbirine yakın olması ayrıca yanlışlıkda olsa olabilen ilişki sırasında makat yerine vajinayla ilişkiye girmeleridir.

arkadan ilişkide hamile kalınır mı
arkadan ilişkide hamile kalınır mı

İlişki sonunda erkek partnerin boşalma sırasında makata boşalma olması durumunda küçük bir ihtimalle hamile kalma olasılığıdır.Makata giren spermin ufak bir ihtimalle yumurtalığa ulaşması veya makattan akıp vajinaya bulaşmasıdır.Eğer hamile kalmak istemiyorsanız oluşabilecek akma ve bulaşmalara karşı tedbili olmanız olacaktır.

Kısaca anal yoldan ilişkide hamile kalınabilir.Hamile kalmak istemiyorsanız erkek partnerinizin boşalma sırasında makat bölgenize boşalmamasını sağlamaktır.Unutmayınki bu ilişki sizin canınızı yakabilecek bir ilişki türüdür ve dini inançlara sahib iseniz bu ilişki türünün yasaklanmış olmasını bilmeniz olacaktır.

Size bu konuyu kısa ve öz bir biçimde anlattık.Yaşadığınız sorunlarınız var ise bizim ile alttaraftan yorum yaparak paylaşabilirsiniz.Unutmayın doğru ilişki normal yollardan yapılan ilişkidir.Bu tür anal ilişkiler size zevk yerine acı veren ilişki türü olabilir.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir