Kuru Ciltler İçin Nemlendirici Krem Markaları

Ciltteki nem kaybı, kurumuş, cansız ve pul pul dökülen bir görünümün en büyük nedenidir. Kışın cildinizin sizin ilginize daha çok ihtiyacı vardır. Cildinizin en büyük nem kaynağı öncelikle bol su tüketmekten geçer. Daha sonra ise yapacağınız bakım. Bunun için pahalı markalardan ziyade cilt tipiniz için uygun ürünü seçmeniz gerekir. Bu yazıda sizler için kuru cildinizi nemlendirecek kremleri derledik.

Cera ve Moisturizing Cream

Dermatoloji uzmanları tarafından tavsiye edilen bu makul fiyatlı ürün cildi nemlendirmek kalmaz aynı zamanda dış etkenlere karşı bir kalkan oluşturur. Normalden kuruya dönük cilt tipleri için uygundur.

Cactus flower & “Tibetan Ginseng” Hydrating Mist

Kiehl‘s in bu serinletirici yüz spreyi cildi nemini geri kazandırarak ferahlamasını sağlıyor. Kuru ortamlarda hayatını sürdürebilen çöl bitkisi, kaktüs çiçeği ve yüksek rakımlı yerlerde yaşayan dağ bitkisi ile formüle edilmiştir.

Pivoine Perfecting Cream

L’occitane‘nin Fransadan gelen şakayık çiçeklerinin özlerinden elde edilen bu kremi tüm cilt tipleri için uygun olup sürüldüğü andan itibaren ciltte kadifemsi bir etki yaratır. İnanılmaz dokusu ile cildin nefes almasını sağlar. Cilde kusursuz bir şekilde nem sağlar ve ışıltılı görünmesini sağlar.Kuru Ciltler İçin Nemlendirici Krem Markaları

Dramatically Different Nemlendirici Krem

Clinique‘in bu çok kuru ciltler için tasarlanmış kremi cildinizin neme doymasını sağlar. Hafif ve yağ içermez. Krem jel yapısından dolayı kalıntı bırakmaz. Cildi derinlemesine nemlendirir.

HYDRABIO Perfecteur SPF 30

Gün boyunca maruz kaldığınız stres, soğuk, hava kirliliği ve UV ışınları cildinizin nemini kaybetmesine sebep olur. Cilt nemsiz kaldığında ise gerginlik hissi meydana gelir. Bioderma‘nın yaratmış olduğu Hydrabio Perfecteur, cilt görünümünün düzelmesine yardımcı olurken aynı zamanda kaybolan ışıltısını geri kazandırır, doğal bir nemlendirme sağlar. İçinde yer alan UV ve UVB karşı filtreler sayesinde güneşin zararlı etkilerinden korur.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top