Yaz Makyaj Trendleri

İlkbahar – yaz sezonunda çarpıcı ve dikkat çekici makyaj tarzınızla öne çıkmak ister misiniz? Farklı stillerle ilkbaharda sizde güzelliğinizi ve çekiciliğinizi ortaya çıkarın.

1) Çarpıcı Allıklar

Bu sezon far ve allığı karıştırarak sürmek çok moda. Pembe tonlardaki allıkları korkusuzca sürmek sizi cazibeli gösterebilir.

2) Cam Göz Kapakları

Cam göz kapakları sezonun en bilindik trendlerinden. Dudak ve yanaklardan gözlere sıçrayan bu trendi ilk kez Beyonce ve Rihanna denedi.

3) Karakteristik Gözler

Bu sezon gözler daha önce hiç bakmadığı kadar cesur bakacak. Kadınların her gün daha da ilgi çektiği şu günlerde gözler de ön plana çıkacak.

Yaz Makyaj Trendleri

4) Cilt İse Doğallaşıyor

Bu yaz cilt doğal haline dönüyor. Bu sezonun cilt içini en önemli şey cildin sağlıklı olması. Bu sezon sağlıklı ve doğal bir ciltle aşırı makyaj olmadan güzel görünebilirsiniz.

5) Göz makyajı da değişti

2017 yazında yeni bir göz makyajıyla tanışmış bulunmaktayız; Ağlama efektli gözler. Bu sezon üzerinde aşırı uğraşılmış değil tam tersi doğal makyaj moda. Bu moda göz makyajındaki hataları da artıya dönüştürüyor.

6) Vazgeçilmez Simler

Geçtiğimiz yılların vazgeçilmezi haline gelen simler yeniden gün yüzüne çıktı. Işıl ışıl simlerle kırmızı bir araya getirerek çekici görünmek sizin elinizde.

7) Tırnaklarda Portakal Tadı

Bu yaz havalarında ısınmasıyla birlikte siyah, koyu lacivert gibi renkleri bir kenara atıp portakal turuncusu kullanılmakta. Bu renk insanı genç gösterdiği gibi yazın geldiğini ve havaların ısındığını da gösteriyor.

8) Bebeksi Dudaklar

Bebeksi dudaklar tabi ki ilk tercihiniz Maybelline Baby Lips Lipsticki dudaklarınıza sürmek ve dudaklarınıza canlı bir görünüm vermek. Her elbise üstüne sürebileceğiniz ve gideceğiniz her yer için uygulayabileceğiniz bu rujla doğal ve çekici bir görünüme kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Kendinizi güzel ve çekici hissedeceğiniz bir yaz dileğiyle…

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top